Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CFDigital

    csendes tag

    Vettem egy asus p4p800-e delux alaplapot amivel nem volt gond 1-2 honapig azota viszont a feje tetejére ált minden.
    Ugy kezdödöt hogy a hangkártyát(creativ audigy 2) elvesztete és ujratelepités után sem találta meg.
    Probálkoztam bios frissitésael ez ugytünt megoldota a gondot de csak egy ideig utána fojtatodtak a problémak.
    Egy szép napon gondolt egyet és a háddisk(matrox 160GB 8M cass SATA) olvasási és irási ideje 45000 kb/s rol 4000 kb/s -ra csokent probáltam leformálni újra particionáalni kicserélni a kábeleket de semmi sem vátozott. Majd kivettem belletetemm egy másik gépbe ahol tökéletesen dolgozott.Ezekután viszatettem és láss csodát jo lett a semitöll. Ezutám történt hogy egy hétre rá bekapcsolom a számitogépet és a kovetkezö hibaüzenett fogad
    DMA Controller Error
    Fatal Error,,, Szstem Halted.
    és a biosba sem birok bellemeni.
    Az érdekes az hogyha az alaplaprol leszedem az öszes kábelt meg kiszedemm a kártyákat majd viszarakokk mindent a helyére a gép elindul felfut a windows és minden OK.
    Az imént emlittet hibbák rendszeresé váltak és nem tudom mit tegyek.
    A bioszt reseteltem a Windows-ot urjatelepittetem de semmi, az alaplapra van garancia de viszavitem leteszteltékés azt mongyák nincs semmi baja!!!
    Mit tegyek én már kifogytam kérem ha van vallami ötletük segitsenek rajtam elöre is köszönöm!!!

Új hozzászólás Aktív témák