Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz dezz #13486 üzenetére

    "de szerintem mindenkinek úgy tűnik, hogy te kárörvendesz ezen."

    Legfeljebb neked.

    "Amit a kacsintól smiley is csak erősít."

    Marmint szerinted. Kerj a forum fenntartoitol egy kulon "karorvendoen kacsinto" es egy "kacsintos, de nem karorvendo" smiley ikont, hogy egyertelmu legyen, hogy melyiket kell hasznalni. Hidd el, onnantol mindenki oda fog figyelni arra, nehogy Dezz felreertse a felhasznalt smiley tipusat. Addig meg kerlek ne taplald bele masokba a sajat velemenyedet es elkepzeleseidet, plane amikor nyilvanvalo rosszindulat vezerel.

  • Thrawn

    félisten

    válasz dezz #13486 üzenetére

    "szerintem mindenkinek úgy tűnik"
    Az a szerencséd, hogy a "szerintem" szó ott van. Egyébként meg kikérem magamnak.
    Az különösen zavar, hogy van aki leírja szárazon a tényeket és erre te nekiesel a ződszemüveggel úgy, hogy közben nem veted meg a személyeskedést sem. Ja és mindezek tetejébe a másikat vádolod kékszemüveg miatt, holott marhára nem így van, csak te látod bele. Nekem, akinek tökmindegy, hogy Intel vagy AMD eléggé szembeötlő ám a mutatványod.

    Megemelem a kalapom Fiery előtt az elmúlt napok történéseit követve, hogy hellyel-közzel türelemmel viseltetett több fórumozó felé is (nem csak ebben a topikban), akik mintha elfelejtették volna, hogy olyasvalakivel állnak le vitatkozni akinél ott figyel egy Kaveri...
    Nálam többször elszakadt a cérna, pedig csak olvasó voltam, írni a modkerbe írtam. Nem történt semmi intézkedés, csak egy privátot kaptam, hogy jól van ez így, meg ez amúgyis egy ilyen topik. Hát akkor offba teszem ezt a hszt is és akkor pont jó lesz ide.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák