Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz Pepe78 #1602 üzenetére

    Alapfeszen a 250-es ref. clk elég hihetetlennek tűnik. Az eredetileg 2700-as Sempron 140-em megy 240-en alapfeszen, 250-en nem indul, de ennek az alap órajele ugye elég alacsony. Próbálgattam az Athlon 250-et ugyan olyan lapban mint a tied, 250-en alapfeszen a lap indul, Win nem, 240-en alap feszen üdvözlő képernyőnél kék halál, szintén 240-en 1,38 V-on asztal bejön, automatikus indulások közben kék halál. Mivel már elég késő van (meg a procihűtőm passzív) nem akarok további fesz emeléssel kísérletezni, szerintem 1,385-ön vagy 1,39-en felállna a Win rendesen, de hogy a terhelést hogy bírná azt nem tudom. Ha holnap vagy a hétvégén lesz rá érkezésem akkor megnézem hogy 14x250-en elindul-e (ennek 15 a szorzója alapból).

    Ja, meg kéne kérdezni a tapasztalt tunereket (Oliverda, Overlocker, BlueAthlon) hogy mennyire van jelentősége hogy AM2+ (DDR2) vagy AM+ (DDR3) lapban próbálkozik az ember, mert a Sempron nekem is AM2+-ban (ASRock A780LM) van és így hozza a felülírott teljesítményt, míg az Athlon AM3-ban (MSI 785GM-E65).

Új hozzászólás Aktív témák