Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Helló

    Milyen mp3 lejátszót ajánlotok:

    -Lehessen rádiót is hallgatni vele (gyárban dolgozom ahol acél födém és falak vannak)
    -Lehessen akkut cserélni benne.
    - Jó lenne ha memória kártyás lenne.

    (azért szeretném, hogy cserélgethetős legyen ha bármi tönkre megy tudjam cserélni ne kelljen kidobnom a lejátszót)

    Árat nem írok mert nem tudom ezeknek a feltételeknek mi az ami árban is elérhető.

    THX

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

  • Predator2

    addikt

    Helló

    Milyen mp3 lejátszót ajánlotok:

    -Lehessen rádiót is hallgatni vele (gyárban dolgozom ahol acél födém és falak vannak)
    -Lehessen akkut cserélni benne. AAA vagy AA akkuk Enenloop pro!
    - Jó lenne ha memória kártyás lenne.

    (azért szeretném, hogy cserélgethetős legyen ha bármi tönkre megy tudjam cserélni ne kelljen kidobnom a lejátszót)

    Árat nem írok mert nem tudom ezeknek a feltételeknek mi az ami árban is elérhető. De az alsóbb árkategóriában gondolkodok.

    Segít ha leírom milyen fejhallgatót hajtana vagy nem fontos?

    Régebben feltettem egy hasonló kérdést, most viszont aktuális lenne a dolog. Akkor nem kaptam választ.

    THX :R

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

  • Predator2

    addikt

    válasz #16820480 #25529 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.

    sheratan

    "Valamelyik Sansa szerintem jó lenne"

    Melyikre gondoltál amiben lehet akkut cserélni? Nem muszáj, hogy memória kártyás legyen, de az akku cserélhetőségéhez ragaszkodom. LSD mikro ceruza akkuk vannak itthon (AAA Eneloop pro) ezekkel hajtok egy PD205-ös Mp3 lejátszót, számomra tökéletes, csak nincs benne fm rádió, ezért gondoltam a cserére.
    Nem lényeg, hogy színes kijelzős legyen, sőt jobb lenne ha nem lenne az, amúgy is melóhelyre kellene. Régebben volt beépített akkus Mp4 lejátszóm 1év után ment a kukába! (-25K) Szóval olyat nem szeretnék.
    Nem muszáj, hogy 2015-ös gyártmány legyen.

    Vagy sokat akarok? :)

    contaxg

    Ez cserélhető akkus? Nem találtam róla bővebb infót. Számomra viszonylag mind1 a "hangja" simán megelégszem egy alapot szolgáló készülékkel. Zajos környezetben használnám.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

  • Predator2

    addikt

    válasz #16820480 #25546 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat. A válaszom nem ellenetek szól hanem a mai trendek ellen.

    "Nem sokat akarsz, csak olyat, ami felett már eljárt az idő."

    Szerintem itt inkább arról van szó, hogy lehúzzák pénzel az embereket.
    Ha behal az akku vegyen másik lejátszót, vagy barkácsolja bele az újat ahogy akarja.
    Azért arra kíváncsi leszek, melyik lejátszó fogja a mostaniak közül odáig bírni, mint az én Pd205-ös lejátszóm.
    Arról nem is beszélve, hogy én bármelyik sarki boltból veszek hozzá alkatrészt. (Memória kártya, akku/elem)

    "Mintha manapság szeretnél monokróm kijelzős kihajtható telefont. Oké, hogy elég lenne egy nem 2015-ös gyártmány, de kb 10 éve nem igazán csinálnak ilyesmit, mert most már nem ez a divat."

    Azért ez messze nem egy kategória. Minek egy mp3/4 lejátszóba színes kijelző?
    Zenét hallgatni vettem volna munkahelyre, nem pedig nézegetni.
    Zene hallgatásra van, a telefont manapság már sokkal több mindenre használja az ember.

    .DLL

    Én is azon gondolkodom, ha már lejátszó ipart megterhelik az igényeim :D

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák