Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hellas

    senior tag

    válasz localhost #10466 üzenetére

    Na jó, akkor elnézésedet kérem, hogy ennyire szkeptikus vagyok, hogy felteszem a vírusos XP-met és nem jön be 1-2 oldal, de ha másik városban dugom a netre, akkor ott már nyoma sincs a vírusnak..
    Mellesleg szerinted ugyan hogy írtanék, ha nem tudok így letölteni egy vírusirtót sem..vagy ami van, azt meg nem lehet frissíteni szintén emiatt...

    Képzeld a telepítőm vírusmentes, mivel kb 2 éve arról telepítek mindent, nem hinném, hogy időközben rámászott volna a lemezre egy vírus...

    Programokat meg nem pakolok fel, kb 3-4 program amit felteszek...allergiás vagyok a minden szarral teleaggatott rendszerre...

    Szerintem is hagyjuk, utálom ha hülyének néznek....nem sokszor volt vírusom, de megtudom állapítani mikor van az és mikor nem...és azt is utálom, hogy felmegy az ember egy szám.tech témájú fórumra és rögtön nekiesnek és lehülyézik, ha kétkedik egy-egy válasz kapcsán, mert itt ugyebár mindenki annyira okos, hogy 2 szóból megmondja hogy az márpedig vírus, és ha ő megmondta akkor az ugyebár úgy is van....

    Mindegy, köszi a segítséget, főleg a firefox témában..részemről lezárva...

Új hozzászólás Aktív témák