Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Skiza07

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy kezdőnek fognak a kérdéseim tűnni, de azt vallom, hogy inkább kérdezek hülyeséget, mintsem hülye maradjak.

    röviden:
    Április közepe óta vagyok defy+ függő, viszont van két dolog ami zavar.
    Ezek:

    1,) A random újraindulás.

    Nekem nincsenek ilyen specifikus újra indulásaim, mint hogy wifi-t használva vagy beszélgetés közben stb. teljesen random, gondol egyet azt újra indul.
    Nem vagyok Linuxos nyugodtam dobáljatok meg érte, viszont aLogcat-al monitorozgatom a készülék log fájljait, már elindulásnál elég sok hibát jelez ki a készülék. Ami érdekes mert túl sok app nincs rajta az alapokon kívül
    aLogcat, Go keyboard, Avast, 3GW.D., Astro, SuperManager, SU és ezeken felül pár játék és egyéb élmény javító app
    amit még a telóról tudni kell, hogy 2.3.6-os(BN: 4.5.1-134_DFP-74), Rootolt és 720p(720p and panorama for Gingerbread) be van lőve rajta.

    2,) zabálja a telefon a memóriát, és egy idő után akadozik a kezelő felület.
    Indulásnál 170-5 mb szabad, pár óra alatt 52-8 marad ilyenkor jön a beépített Memory Clean és 132-8 ig szabadul fel.

    A kérdés hogy, nektek mielőtt felraktatok volna egyéb romokat, volt-e hasonló problémátok, ha igen, megoldotta-e? és milyen romokat használtok? 720p-s felvétel megoldható-e rajtuk?

    A válaszaitokat előre is köszönöm!
    Dani.

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

  • Skiza07

    csendes tag

    válasz #71562240 #40829 üzenetére

    Köszui a választ,
    akkor meg is lesz a ma esti program, bár lehet jegelem 1-2 napot (elég fáradt vagyok ahhoz hogy könnyen elrontsam...)
    igen azt észre vettem, hogy ideiglenesen egész segítő kész egy ilyen memória kezelő alkalmazás.

    Ha nem szűnne meg az újraindulgatás, egyéb lehetőség? (új SIM, és Memókari van benne pinek az aksinál tiszták, olvastam talán még itt is hogy ez okozhatja, de nálam tuti nem, ezekre ügyelek)
    Esetleg egy főzött ROM pl amiről szó van most, ez a Fast Black 1.2 lehetséges, hogy orvosol valamit?úgy is meg lesz szűziesítve főzött ROMot még úgy sem telepítettem... nem tűnik egy nagy etwasnak... max brick, vagy temethetem XD

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

  • Skiza07

    csendes tag

    válasz #71562240 #40853 üzenetére

    köszönöm az intelmeket, mindenképp ezekhez mérten fogok eljárni.
    Most leszedtem az ASTRO-t és a SuperManagert, meg egy két kisebb alkalmazástaz Avasttól nincs szívem megválni :S, aLogcat rendszeresen a GoKeyboard-ra panaszkodik :S lehet az ami bekavar, ez volt az egyik első app ami a telefonra került, lehet az okozza a problémát... hmm ezt is leszedem, 1-2 napig kibírom valahogy alap bill.-el, bár az elég..öööö....kaki... :F
    A rendszer bugot érdekesnek tartom, kevésbé hinném, bár megeshet, az alap sbf-et egy gyűjtő oldalról szedtem, valahol még talán joe30 nál linkeltem is... azon a gyűjtő oldalon tömörítve vannak az sbf-ek így a sérülés sem kizárt.. bár ha sérült lenne akkor az RDS reklamált volna, vagy nem? :S
    1-2 hetet akkor még várok tesztelgetek, addig hátha kiderül mi volt a baj. aztán addig is csak javulhat valami a fastback-en, meg lehet valaki ír majd egy kellemes leírást a telepítésről, biztos ami biztos alapon hogy a háttérben meg legyen nyitva. de akkor mint ahogy írtad az új ROM az utolsó.

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

  • Skiza07

    csendes tag

    válasz #71562240 #40873 üzenetére

    köszi a tippeket, t+24(+- 1-2)óra és nem volt restartom, bár ez még csak 1 nap, de ma meghajtottam hirtelen alkalmazás váltások, egésznap wifin, dead space stb, bizakodóan állok hozzá, alogcat már csak 1 hibát jelez/zett rendszeresen, utána néztem neten, megléptem amit kellett, kérdés, hogy bevállt-e, és hogy hosszú távon marad-e jó... továbbra is köszönöm, hogy nem hajtottál el

    [ Szerkesztve ]

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

  • Skiza07

    csendes tag

    válasz #71562240 #40926 üzenetére

    hát az most galàdság lenne :-)
    viszont a telefon továbbra is "hibátlanul" működik
    bár kérdés hogy ez az error mit jelenthet:

    E/NetlinkEvent( 1443): NetlinkEvent::FindParam(): Parameter 'UDEV_LOG' not found

    neten böngészve média szolgáltatást írnak, ami vicces mert már csak az alap zene lejátszó van rajta, az n7-et leszedtem, igaz az mx player még fennt van, egyéb ötlet erre a hibára?

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

  • Skiza07

    csendes tag

    Hali!
    Másfél napja sikerült feltenni a Fast Edition Black v1.2 a készülékre.
    tényleg nem tudtam megakasztani eddig és tényleg iszonyat gyors, 4 apróbb problémával találkoztam benne:

    1: Készített videók akadása, ezt tudom a CM hibája, de valami megoldás rá? Bár érdekesnek tartom azt is, hogy az MX player megfelelő Codek-el is akad a felvett videó....

    2: Akkumulátor kicsit gyorsabban merült mint ahogy eddig, gondolom közre játszik, hogy a proci 1,1-ig mehet fel.

    3: A Soft gombok világítása, ha állítom a képernyő világítást akkor bekapcsolnak rendesen (már amikor max.-ra teszem a fény erőt, viszont bill zárazás után már nem kapcsol vissza). Megtaláltam a Beállítások/Eszköz/haladó/Button bightness opciót, de hát az annyit is ér mint halottnak a csók.... egyéb megoldást tud rá valaki?

    a 4. már csak szőrözés: sok helyütt nem teljes a fordítás. Pl: a beállításokon belül sokszor angol, jó gondolom ez azért van mert azok egyedi beállítási pontok, viszont kicsit vicces hogy az "Alkalmazások" felirat helyett "Cajón"-t ír.....

    Az első 3 észre vételre ha valami megoldást tudtok,akkor legyetek oly' kedvesek, ne tartsátok vissza.

    Köszi!
    Üdv:
    Dani

    Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

Aktív témák