Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seimon

    tag

    válasz DuplaZso #5210 üzenetére

    Az igaz, de ha egy szolgáltató előnyökkel indul a többivel szemben, neki jobban megéri terjeszkedni, és ezt most megkapta a Telekom, csupán vállalnia kell a szerződésben foglaltakat.

    Eleve van oly pénz, amit nem lehet másra költeni, azt meg ide kell befektetni. (Nem úgy mint múltkor volt valaki aki 2 céget benevezvén próbált lenyúlni 10 milliárdot, aminek ide kellett volna érkezni...)

    Nem széles sávról volt szó, hanem oly technológia amely hosszútávon versenyképes, de mivel a Telekom már múltkor kijelentette hogy csak optikát építenek manapság, így ez ez lesz.

    Bár egyébként én őszintén úgy vélem, hogy előbb utóbb már a Telekomnak is lépnie kéne a UPC lépését követve, és emelni kéne a sávszélt, ugyanilyen áron. (legalább a másfélszeresére.)

    4290 Ft/ 10 Mbit / sec úgy hogy csomagban drága szerintem.

    Örülök ha lesz alternatíva, de én leginkább a Digit várnám errefelé. UPC se lenne rossz, ha hírtelen megoldanák a fejlesztést, de velük az a bajom, hogy ők játszanak a sávszéllel. Úgy vélem szándékosan babrálják, hogy néha kevés néha sok.

Új hozzászólás Aktív témák