Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz radio100jozs #9036 üzenetére

    Üdv. Mindenkinek.

    Ezt "honnan veszitek", már elnézést, hogy "nem megy a torrent" miért ne menne egy fájlcserélő alkalmazás a szuper neten amikor sima alap ADSL-en megy?? Nem értem az összefüggést. Tapasztalat: tesóméknál 30Mbites csomagba vannak és 5mbit a feltöltési sebesség folyamatosan. :DD
    Legalábbis még nem panaszkodott hogy bármi gond lenne . ..
    Ugyanez van anyósoméknál is de ott még koax kábellel van behozva az oszlopról. . . .
    Viszont van egy "elme" haverom, ő hozta fel a témát (rég osztálytársak voltunk) szóval beszélgetünk, mondja: "Halljam csak, miért akarsz átmenni az UPC-től "ehhez a fos" t-hez?? - vagy valami ilyesmi dumával. . .Én csak néztem rá nagy elkerekedett szemekkel, egyből abban a tized másodpercben visszakérdeztem: - "Ezt meg miért mondod, mi baj van? "hát állítólag nem volt szolgáltatás vagy 6-8 órán keresztül (ezt tesóm is mondta, de nem a szolgáltató hibájábaól - ezt figyeljétek) Ócsáról jön át a fő kábel, és eltépte valami idióta darus autó. - Igen? - kérdezem én - És akkor miért szidod a szolgáltatót te nyomoronc??? :(( Az ő hibájuk?? Ez nem lehet ekkora loser. :( Látszik nagyon "ért a dolgokhoz", igazán "toppon", képben van a srác. . . :DD

    [ Szerkesztve ]

    Élni és élni hagyni.

Új hozzászólás Aktív témák