Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sutty66

    tag

    Nem tudom hogy hitelesnek mennyire nevezhető egy szerelő véleménye, de akivel beszéltem BP 18. kerületében ( épppen bekötött) azt mondta hogy a 29-es körzetet "megszállja a digi. Pontos időt ő sem tud de tervben van. A menetrend szerint neki a 18. ker - Gyál -Vecsés sorrend amit eddig konkrétan tudott. Bekötésileg az a legnagyobb bajuk hogy az "román" kollégák trehány munkát végeznek. Nagyon sokszor kell utánnuk dolgozni vagy épp befejezni amit átadtak. :) A bekötéshez egy szál kábelt visznek be ami egy 16-os bermann csőben simán befér, tehát aki akar gyorsítani és nem akarja hogy szétbarmoljanak mindent az tegye meg magának azt a szívességet hogy előkészít amit tud. ( magam miatt teszem én is meg egyszer)Ők biztos nem fognak vésni csövezni. Felrakja ahogy épp a lehetőség adja. Ennyit tudok megosztani a nagyérdeművel, én is türelmetlenül várom hogy mikor érnek hozzánk. Addig mindenki menjen levegőre élvezze a szép időt. Ha végképp nem bir elszakadni a géptől akkor Péteriben 16-18-án elég nagynak igérkező LAN-party veszi hamarosan kezdetét ahol mindenkit szeretettel várnak. Szép napot mindenkinek. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák