Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • humax

    senior tag

    na jo hirem a robi fllota val kapcsolatban

    ma jartam szemelysen a T-mobil nel.
    kertem sor szamot, de az ugyfelszolgalo nak montam, hogy szeretnek szemelyes beszelni a fönokal, valami diskeret dolog rol van szo, vegre sekerult a fönok helyetesevel beszelnem.

    nagyon rendes volt, elmontam, neki a törtenettet.

    1) az monta hogy o is halodta hogy voltak akik jogtalanul beleptek a fllotaval.
    2) T-mobil addig semmi vizsgalaltot nem indita el, nem is fog, csak fllota teheti meg
    3) kerdeztem mi lesz ha kiderol hogy en jogtanalul beleptel, erre ö:
    kinyumtata az oszes szerzodes mintat ami fllota huz tartozik, egyut olvastuk
    pontosan az monta ami egyik furum tars ide irta
    SEMMI VISZASZAMLAZAS ROL NINCS SZO, söt az monta hogy itt nalunk a Tnel nincs is viszaszamlazas, nem szoktunk az irni a szerzodesben.
    ha valaki jogtalanul belepet, ki teszik az ecoban, termeszetesen elote T-mobil szol nekm hivatalosan, is 8 napon belol jelenkeznem kell.

    4) elkertem tole hogy emailben kuldjun nekem a szerzodes, meg is kaptam ha valakinek kell szivesen elkuldum emailben A t-mobil szerzodes 5 oldalos, de ami a fllota huz csatlokozik az 1 oldal, magyarol 2 resz a szerzodes szoval en 2 szerzodes alairtam
    egy 5 oldalos atalanos T is egy fllotahuz tartozo resz( ezen van irva hogy ecoban mesz ha nem vagy jogosult ra)

    husegidi rol:
    ENNEK 2 RESZE VAN:

    1) az monta aki vett keszulek:
    az ugyan az mint egy norma puplikusban belepet, ha ki akkar lepni a fllotabol akkor elkell neki menni masik puplikus vagy fllotahuz ami 30, vagy elszamujak hogy milyan keszuleket vett is kodber van ha telyesen kiakkar menni a T.BOL

    2) AKI NEM VETT KEDSZULEKET.
    annak is 2 resze van
    a)
    aki belepesnel fizettet 5000 forintot aT-nak cim kartjaert, annak semmi vel nem jar, nyugodtan kilephet a fllotabol söt a T-BOL is, mivel maga a fllota igy nem volt husseges
    ,( söt en kertem tole szamhurdozas a VODAFON nak mert lehet hogy szogseg lesz)

    b)
    aki belepsnel fizette 900 foritot annak 1 eve a huseg, de ha most szeretne kilepni a T-nel 5000 forint kodber ki kell fizeni( is ezek minden puplikus vagy fllota ugyan az), enny

    AZ MONTA OK NEM HALODTAK SEMMI HOGY 26 KIKEL LEPNI.
    de ha valaki jogtalan kap ertesites is kesz ennyy
    remellem tudtam segiteni

    Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

Új hozzászólás Aktív témák