Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harness

    csendes tag

    Többször végigvittem a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyatot, mivel nem egyedül voltam otthon, nem éreztem a magány nyomasztó súlyát vállamon. Nem célom magányosnak lenni. Sok játékost szeretnék látni magam körül a Sztalker világában immáron online.

    Egy játéktervet vázolok fel neked, ami ötvözi a Sztalker lehetőségekkel teli szabad játékmenetű poszt apokaliptikus világát az MMO játékok hús-vér emberekkel teli mezejével.
    Nem zombik után kutatva futsz a térképen, eleven játékosok csapatba szerveződve törnek életedre.

    A kitörések után hajóról kalandra induló békés Sztalker csapatok helyét átveszik életet nem kímélő játékostársaid! Egy hajón, mely a kiszáradt folyó medre alján pihen nem fogtok megférni, több bázis nyújt gyülekezőhelyet. Nem csak a kitörésekkor nyújt menedéket, de játékostársakkal csevegve előkészülhettek távoli zónába való kalandozásra, ahová egyedül nem jutnál el. Összefoghattok egy másik csapat ellen, akiket legyőzve megszerezhetitek felszereléseiket. Fegyvereiket, eszközeiket, pénzüket, védőruhájukat.

    Mindez rajtad múlik, immáron online játékos!

    A zónák különböző játékosokat vonzanak. Idegen puskaropogásokkal teli komor zónába egyedül is vándorolhatsz, megismerheted környezetét, mentalitását, a zóna játékosait.

    Szívesen fogadom építő hozzászólásod, véleményed.

    Ha szeretnél részt venni röviden bemutatott világ kidolgozásában, szívesen elküldöm pár oldalas vázlatom, amivel lefektettem a főbb irányvonalakat.
    Gyere és dolgozzuk ki együtt, e világ részleteit!

    Harness

Új hozzászólás Aktív témák