Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ancsan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Három kérdésem lenne?

    1. Ki szeretnék írni egy 23.40Gb ISO. filmet azt hogy kell mert nekem a DVDFab-nál ki írja hogy kicsi a lemez (És igen Blu-ray író + BD25 lemez még mielőtt valaki megkérdezné hogy DVD-re akarom e ki írni.)
    Mivel vagy hogyan szokták kiírni mert nekem mindig azt írja hogy kicsi a lemez.
    3D filmnél ugyanúgy ISO. azt se tudom normálisan másolni meg ha ott megnyitom a lemezt valamikor 40GB-ot ír ki! Pedig egy BD25. ISO fajról van szó!
    (Akkor ír 40GB ha a lemez tartalmát a vinyóra akarom másolni)
    Na most ebből mi az igaz, mire kel odafigyelni, milyen program kell hozzá?

    2. A torrent oldalakon úgy vannak fent a filmek hogy hiányzik a CERTIFICATE mappa!
    Én próbáltam TS Muxer-rel hozzá adni de kaptam egy olyan lemezt amit a PC simán vitt de az asztal lejátszóknál szét esik a kép!
    Azt sikerült kideríteni hogy kötelező a CERTIFICATE mappa mert sokan azt mondták hogy nem kel de az hülyeség! Sőt elvileg a 100% kompatibilitás miatt a BDMV mappában is 8db mappának kellene lenni, mert elvileg az asztali lejátszók érzékenyek rá!
    Na most ebből mi az igaz, mire kel odafigyelni, milyen program kell hozzá?

    3. MKV-ból teljes értékű BD-25 lemez készítése, mire kel odafigyelni, milyen program kell hozzá?

    Nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem válaszolni!

    Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák