Hirdetés

2014. április 25., péntek

(#1951) darvinya válasza makoss (#1950) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

MKV Merge nem konvertál, csak csomagol.

A tekerés sok mindentől függ.
pl: film kodekje, lejátszó kodekje, stb.

Sony Xperia™ P JB 4.1.2 6.2.A.1.100···•••••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••••···SonyEricsson Xperia™ X1···••••••···SonyEricsson K660i··••••••··SonyEricsson K310i<~~~Ericsson GA628||| SoundCloud-darvinya

(#1952) makoss válasza darvinya (#1951) üzenetére

makoss
(tag)

az eredetit amit betöltöttem az MKV Merge progiba még lehetett tekerni de mikor átállítottam magyarra a hangsávot mert azért használtam, utánna már nem lett jó

(#1953) darvinya válasza makoss (#1952) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hmmm…
Itt csomagolási hiba lesz.

Több hangcsatornát hagysz a file-ban?
Tömörítés kikapcsolod?

Sony Xperia™ P JB 4.1.2 6.2.A.1.100···•••••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••••···SonyEricsson Xperia™ X1···••••••···SonyEricsson K660i··••••••··SonyEricsson K310i<~~~Ericsson GA628||| SoundCloud-darvinya

(#1954) makoss válasza darvinya (#1953) üzenetére

makoss
(tag)

Semmi más nincs kikapcsolva vagy átállítva, csak a felesleges hangsávok vannak kiszedve, még a feliratot is úgyhagytam, ID type audio vagy mi pontosan nem emlékszem és csak az AC3 pipáját hagytam bent, így tette a magyart az elsődleges hangsávnak
Csak nem tudok beletekerni :(
jaa még annyi, hogy a folyamatjelző sáv idejénél hülyeséget ír, 35 órát ami képtelenség, de ezt még elis viselném csak bele hagyna tekerni a filmbe

[ Szerkesztve ]

(#1955) darvinya válasza makoss (#1954) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A video résznél van egy 3. fül ott van a tömörítés default .
Ki kellene kapcsolni.

(#1956) makoss válasza darvinya (#1955) üzenetére

makoss
(tag)

erre gondolsz? mert ez végig ki volt kapcsolva

(#1957) darvinya válasza makoss (#1956) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem.
Az arra szolgál, hogy elsődlegesen azt használja.
A fül(Extra Option) -re gondoltam.

(#1958) makoss válasza darvinya (#1957) üzenetére

makoss
(tag)

(#1959) darvinya válasza makoss (#1958) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mindet kapcsolj ki.

(#1960) makoss válasza darvinya (#1959) üzenetére

makoss
(tag)

Ennyire?
Vagy van még aminél ki kell?

(#1961) makoss válasza darvinya (#1959) üzenetére

makoss
(tag)

Kipróbáltam ezekkel a beállításokkal, némi fagyás ellenében belelehet tekerni a videóba, köszi! :R

(#1962) lg82

lg82
(újonc)

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy van egy film amit convertálni szeretnék pl. Rambo 2
Hiába nevezem át a filmet Rambo 2-re mindig Rambo II - Release for HDClub címet ír ki a filmre hogy lehet ezt kitörölni hogy az a cím jelenjen meg amire átnevezem a filmet. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#1963) BonFire válasza lg82 (#1962) üzenetére

BonFire
(PH! addikt)

A fájltulajdonságokban a Részletek fül alatt a Címhez írtak fognak megjelenni a médialejátszó OSD kijelzőjén. Amit oda írsz, az lesz a média címe.

http://bonfire.blog.hu http://reszegtypo.blogspot.hu

(#1964) erahurka

erahurka
(őstag)
LOGOUT blog

Felraktam ezt az MKVTools nevű pakkot de semmi sem működik benne. Elvileg valami gui kéne hozzá de nem tudom honnan lehetne letölteni vagy mi ez. Nem értem miért nem rakják bele a zip-ba ha kell a működéséhez. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://burgerblog.hu<<<

(#1965) darvinya válasza erahurka (#1964) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi???

Honnét szedted MkvTools-t?

Innét leszedheted a jót.[link]

MKVExtractGUI-2 egy kicsomagoló.

[ Szerkesztve ]

(#1966) erahurka válasza darvinya (#1965) üzenetére

erahurka
(őstag)
LOGOUT blog

Közben leszedtem a mediainfo nevű progit, az megy. Szerintem ugyanez jött le nekem, nem tudom, ha kattintok az mkvinfo.exe-n akkor előugrik egy cmd ablak aztán el is tűnik azonnal és ennyi. Lehet az a probléma hogy Win8 van a gépemen.
De már megoldódott, azért köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://burgerblog.hu<<<

(#1967) lg82

lg82
(újonc)

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy több mp4 vagy mkv fájlt hogyan tudok összefűzni hogy 1 videófájl legyen. Pl. leszedtem egy pár Mr. Bean részt HD-ban csak egy rész 5 kis részre (kb. 4 perc 50 mp) van szétbontva ezeket szeretném összefűzni. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#1968) Balinov

Balinov
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sracok, adott lenne a kovetkezo feladat.

NAS-on, halon (GB lan) tarolt mkv-ba szeretnek feliratot integralni. Melyik alkalmazast ajanljatok?

Koszi
B

szerk: rajottem, mkvmergegui-val megoldhato :B

[ Szerkesztve ]

HTC One...Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Nikon D90 - Bicskás internyet, Nexus 7 32GB Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1969) BonFire válasza lg82 (#1967) üzenetére

BonFire
(PH! addikt)

Az mkvmergeGUI-ban az Append gombot használod a további videók hozzáfűzéséhez, és összerakja szépen.

http://bonfire.blog.hu http://reszegtypo.blogspot.hu

(#1970) wckr

wckr
(újonc)

sziasztok, lenne egy kerdesem. mkv file-ban probalok audio csatornat valtani, pl. torolni az egyik hangot, vagy felcserelni a sorrendjuket. megy is, de se igy, se ugy nem jatsza le a samsung tv-m, ami az eredeti filet viszont minden tovabbi nelkul lejatssza. mi lehet a problema, vagy mivel tudnam lejatszhatova tenni? mkvtoolnix-szel csinaltam.

(#1971) darvinya válasza wckr (#1970) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hu egy kicsit zavaros.
Tehát van az eredeti film x hanggal.
Te ebből szeretnél x hanggal ellátott filmet készíteni?

(#1972) wckr válasza darvinya (#1971) üzenetére

wckr
(újonc)

bocs, akkor megprobalom jobban leirni. van egy videom, ami angol es magyar hangot is tartalmaz. ha megnyitom a szerkesztovel, akkor ezeknek a hangoknak van egy sorrendje. altalaban elso a magyar, aztan az angol. namarmost ha igy rateszem a tv-re usb-n keresztul, akkor szepen lejatssza a filmet, de csak az elso, azaz a magyar hangon es a masik hangot mar nem tudja kezelni, nem tudom valtani. nekem viszont az angol kellene. gondoltam akkor kitorlom az elso hangot vagy felcserelem a sorrendjuket a file-ban, de ezutan mar sehogy sem akarja lejatszani a tv a videot, hibasnak talalja a filet a tv.

(#1973) darvinya válasza wckr (#1972) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A tv csak egy hangot kezel ezek szerint.
azaz a magyar hangon es a masik hangot mar nem tudja kezelni, nem tudom valtani.

De kérdés, hogy a második hangsáv(angol) milyen formátumú (pl: DTS, AAC, AC3), mert DTS és erre épülők jogdíjasok és nem támogatott általában.

(#1974) wckr válasza darvinya (#1973) üzenetére

wckr
(újonc)

es tenyleg. a magyar hang ac3, az angol pedig dts. akkor lehet, hogy eleg csak atkovertalnom a hangot? milyen szoftverrel tegyem?

(#1975) darvinya válasza wckr (#1974) üzenetére

darvinya
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen.
Ezzel [link] kicsomagolod csak azt a csatornát.
Utána pl: XMediaRecode-al átkonvertálod.

Utána MKVtoolnix-el összerakod, de se DTS, se tömörítés nem legyen benne.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.