Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz ImTilk #8567 üzenetére

    Szerintem ez nem Linux, hanem Android probléma lesz. Több lehetőség is eszembe jutott, amitől ilyet csinálhat. Lehet, hogy nem fogod tudni megoldani a problémát, csak megkerülni. Első körben nézd meg a logcat -ben, hogy mi váltotta ki a hibát! Terminálból is elő tudod hívni, ki tudod íratni. Én Extreme Logcatet (pro) használok, mert kényelmesebb, olvashatóbb, mint terminálból. Tudja rögzíteni, menteni, floating ablakban futtatni, stb. Rögzítsd és keresd vissza a másik listán lévő hiba időpontja alapján!

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz ImTilk #8569 üzenetére

    Akkor nem értem, hogy mit is vársz. Lássuk, mit is tudunk eddig! Felmókoltál egy alkalmazást, ami egy külső meghajtón nem natívan kezelt fájlrendszerre ír, amit tulképp az oprendszer megkerülésével csatoltál. Ez nost nem tökéletesen működik, de mivel Te nem tudsz hibakeresést csinálni, ezért mi próbáljuk meg kitalálni, hogy mi a hiba? Mégis, mi alapján? Sok dolog okozhatja. Gondolom, a Transmission tud logolni. Biztos ki lehet deríteni, hogy mikor került bajba. Azért került bajba, mert az oprendszer kicseszett vele. Ennek az oprendszer logjában is kell legyen nyoma. A logcat egy nagyon hasznos hibakereső eszköz. Nem véletlenül fut alapból minden linux alapú rendszeren. Ha nem tudod használni, akkor két dolgot tehetsz:
    1.: Csak hivatalosan telepíthető és használható programokban gondolkodj!
    2.. Ha egy linux alapú rendszer lelkében túrkálsz, akkor tanuld meg használni ezeket a lehetőségeket (minden szükséges infót megtalálsz a neten)!
    Írom ezt úgy, hogy soha nem tanítottak nekem semmilyen számítástechnikával kapcsolatos tudományt.
    Egy tipp: ha a Transmissionban be lehet állítani, hogy rövid ideig elviselje, ha kirúgják alóla a célmappát, akkor egy automatizáló alkalmazásnak a hibát eseményként megadva meg lehet próbálni újramountoltatni a meghajtót. Ilyesmit értettem a hiba megkerülése alatt.

Új hozzászólás Aktív témák