Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Touroll J1 - amikor az átlagos is elég

    ma A megszokott konstrukciót, vagyis pedálszenzort és hátsó agymotort kínál a Touroll, nincs benne semmi rendkívüli, de kedvező az árfekvése.

Új hozzászólás Aktív témák

  • brazso

    tag

    válasz kvojnovics #9090 üzenetére

    A héten kellett új firmware-t írnom az MK808-as masinámra, mivel egyszer csak nem indult el, kifeküdt Andorid figura fogadott a képernyőn. A Freaktab oldaláról szedtem le a Finless 2.1 ROM-ot, azt raktam fel a készülékre. Részletes leírás található a felírás módjáról a szerzőtől. Egy friss Ubuntu gépen futtatott virtuális (Virtualbox) régi Win XP-n csináltam, elsőre sikerült is. Ahogy írta az útmutatóban, a készüléket először flash módba kell kapcsolni, és ez nekem csak úgy sikerült ha a PC-re USB-n csatlakozáskor lenyomva tartottam a stick-en a reset gombot egy kiegyenesített gémkapoccsal.
    Szóba hoztam itt múltkor a több felhasználó használatát, azért raktam fel most 4.2-es Androidot, mert elvileg az már támogatja. Azonban Finless ROM szerzője azt írja itt, hogy már a gyári ROM-nál is lefagy (újraindul) további felhasználó felvitelekor, amit én is megerősítek.

    Unus pro omnibus, omnes pro uno

Új hozzászólás Aktív témák