Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CL Smooth

    tag

    válasz Gergello #9742 üzenetére

    Hát remélem azért rendbe jön, annyira nem vészes. Simán tudok menni vele csak picit fáj. Viszont ha már a sérüléseknél tartunk a könyökömmel nem voltam szerencsés. Az mondjuk nem motorozásnál történt hanem egy box edzésen, egy rohadt nagy luftot ütöttem és teljesen kinyújtva rándult egy nagyot. 3 napig mozgatni alig bírtam, majd durván 1 hét alatt teljesen rendbe jött. Ezért dokihoz sem mentem vele. Gondoltam sima rándulás volt. Nem is volt vele gond egészen 1-5, 2 évig amikor elkezdtem súlyzózni és súly visszaengedésnél szúrt. Meg néha egy sima szatyor cipeléskor is fájt amikor le akartam tenni. Elmentem hát dokihoz nézzék már meg, doki nem látott rajta semmi rendelleneset, röntgenen sem látszott semmi. Mondta azért csináljunk egy mri-t is. Na ott aztán jött a meglepetés, 2 helyen volt eltörve és részleges szalagszakadás utáni állapotok vannak, illetve a porcfelület durván egyenetlen és kopott. Mondta a doki ezt már így utólag nem műtik meg, de kapok injekció kúrát meg szednem kell a zöld kagyló tablettát.

Új hozzászólás Aktív témák