Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Alpachino #4610 üzenetére

    Na ez az az eset, amikor természetesen érdemes a tuningoltat venni!:R
    (Elhanyagolható árkülönbség, jelentős, és garantált tuninggal...:D)

    néha, 5 is elég volna pluszban
    Nagyon alacsony értékek esetén való igaz, de olyankor az az 5 FPS is sokat jelent százalékban, és még akkor sem biztos, hogy segít (mondjuk 25=sz*r, 30 elmegy esetén érzed a különbséget, de azért nem lesz tőle folyamatos a játék, és ez itt 20% gyorsulást jelent, amihez elég rendesen meg kell húzni az karit: ha a GPU fogja vissza, akkor azt, ha a MEM, akkor azt, ha mindkettő, akkor mindekettőt, csakhogy az ilyen mértékű tuning azt hiszem átlagos karikon egyáltalán nem garantált). Mondjuk én anno az X800Pro-mat tudtam járatni 475 helyett 600-on, ami több, mint 25% tuning, viszont sokkal jobban melegedett (ha nem tekertem fel a ventit 70 fok fölé ment, és kifagyott, mint a pinty), ergo hangosabbnak kellett legyen a hűtés, ezenkívül NEM gyorsult 25%-ot, hanem mondjuk 80 FPS helyett 90-nel ment, amivel épp játszottam. Így tehát csak egy két mérés erejéig húztam szegényt, és huzamosabb ideig csak a szép kerek 500-on járattam: ez is pici tuning, még annyira sincs értelme, de ennyi egyszerűen jól esett.:D Ja és a procimat is tuningolom, pedig mostanában alig használom ki (ezért CnQ is megy:DDD), de az is ilyen jól esik kategória: kihasználom a tuningramjaimat, stb.:)) De ez már nagyon off.:R

Aktív témák