Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dubplate89

    csendes tag

    válasz dubplate89 #41146 üzenetére

    Beállitásban szeretnék segitséget kérni, mert akárhogy próbálkozom, nem tudok internetet kicsikarni a T-home által adott készülékhez csatlakoztatva az Asus RT-N18u routeremből. Az asusra sikerült felraknom a tomato-t hosszas szenvedés után, tehát tomato felületen tudnám a beállitásokat végezni. A T-home által adott router (amit az eredeti megnyilvánulásomban belinkeltem) nem tul gagyi, van rajta beállitási lehetőség bőven, sőt még FTP-re is alkalmas, viszont szeretném a dolgaimat az Asus routeren (tomaton) lebonyolitani. Beállitottam static-ra, próbáltam mindenféle IP-t meg alhálózati maszkot, de sehogy sem akar rákapni a netre.

    A hálózat jelenleg igy néz ki:

    Optikai kábel >EchoLife HG8245H LAN 1 port > Asus RT-N18U WAN Port > laptopok/telefonok

    Az asushoz lenne csatlakoztatva egy pendrive és egy winchester, előbbi FTP, utóbbi media szerver céljából.

    Sajnos sürgősen meg kéne oldanom a problémát, mert az FTP-t munkára használjuk.

    Köszönöm szépen a segitséget előre is, privátban is lehet zaklatni, ittvagyok és bujom a hardvert!

    Aktivan akár fényképezgetve is, ha valami nem tiszta, várom a hősöm :D:D

    UI: az Echolife-hoz csatlakozva van net, szépen gyorsan fut a dolog!

    :R :R :R :R
    :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák