Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz MaCS_70 #86868 üzenetére

    Nezd, en csak kijelentettem a velemenyem, hogy azt latom, mint a kollega, hogy (kedvedert) a vezetekes lan-t nem igazan nyomjak, es szerintem is -otthoni- kornyezetben egyre kisebb a jelentosege. Kihozzak a gyors wifi routereket meg mindig gigabites portokkal. Kihozzak a mesh rendszereket, sokszor 1-2 vezetekes porttal.Es tegyem hozza, hogy soho kategoriaban a nas gyartok is leragadtak a gigabitnel, wifi-s eszkozt meg egyaltan nem hoznak ki, (bar, ha jol emlekszem evekkel ezelott volt a Synonak ilyenje).
    Ja, es kinyilvanitottam, hogy sok dolgot itt mar csak megszokasbol lokik, pl. hogy wifi-n nem fog az ember normalisan filmet lejatszani. Ami mondjuk valoszinuleg par evvel ezelott igy is volt, de azota azert szepen lehet nezni wifi-n is a 4k-s filmet...

    De stabilitasrol nem allitottam, hogy stabilabb lenne, de azert ugy gondoltak, hogy fizikabol felmentesem volt :DD , bar nem tudom, hogy melyik kijelentesembol lehetett ezt leszurni...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák