Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segnior_Barthez

    senior tag

    Sziasztok! Cél: A sárga kiemelt WR-es router korszerusítése - wifire hegyezve.
    A fenti ábrán jeloltem a jelenlegi kb 5-7 éves hardvereket melyek strukturáját kiegészítem:
    300 Mbit/s fog beérkezni a Telekom egységébe optikán. Ez egy tv-t és az XBoxot valamint egy routert fog ellátni adattal utp-n. A kovetkezo egység a router a foton jelzett WR741-es darab, ami egy TL R402-es tipusu routert etet, melyre a házi analog kamera rendszer van rákotve. Ez most is realtime nézheto telefonon.
    Mivel a Telekom rendszer\beltéri egysége nem birkozik meg a falakkal ezt kívánom elso korben korszerusíteni. 4 wifis eszkozt kell etetnie (Családi ház, két szint, kert a család igénye).
    Kérdésem: Melyik routerrel váltsam ki a WR741-et? Asus RT-AC1200G vagy ASUS RT-AC65P amit megvennék. De laikus vagyok, az igényemben és tulajdonságaikban elveszek. Mellik jobb illetve milyen márket alternatíváját javasoltok a fentiek figyelembe vételével? Minimum 5+ évig nem akarok véltani, esetleg majd az analog video rendszert. Koszonom :)
    ps: angol billentyun vagyok. bocs

    https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

Új hozzászólás Aktív témák