Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz mrmft #75138 üzenetére

    Én is majdnem beleugrottam az AC66U B1 villanyrezsó vásárlásába. Óriási szerencsémre TeeJay pont az idő tájt tette közzé router tesztjeit, amiért rendkívül hálás vagyok! Némi utánaolvasás után én is inkább az AC65P mellett tettem le a voksomat, és még szerencsém is volt mert pont akkor lehetett olcsóbban hozzájutni. Jó döntés volt! Hiába van pillanatnyilag "jobb támogatottsága" az AC66U B1-nak ha minden megizzasztja és nincs benne HW NAT. Ma már egy háztartásban általában nagyon sok eszköz kapcsolódik a hálózatra így kell(ene) az "erő". Az lehet, hogy az AC66U B1 processzorát magas hőmérsékletű üzemre tervezték, de a készülékben lévő elektrolit kondenzátoroknál kérdéses, hogy ezt hogyan fogják hosszútávon tolerálni. A szakmámnál fogva (híradástechnikus) napi szinten javítok elektronikákat. Tapasztalataim szerint a hibák 90%-át az elektrolitkondenzátorok kapacitás csökkenésére és ESR érték romlására, vagy ezek következményeire lehet visszavezetni. Az elkóknak két nagy ellenségük van, a magas hőmérséklet és a magas frekvencia. Kíváncsi leszek, mikor kezdenek el jelentkezni az első bizonytalanságok a routerek működésében. Olvasva az AC66U B1 topikját nem tartom normálisnak, hogy a tulajok egy része mindenféle (esetenként nem olcsó) ventilátoros hűtéseket fabrikálnak hozzá, hogy javítsák a hűtését. Szoftveres oldalról meg Vargalex fórumtárs véleménye erősen irányadó :-)

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák