Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz geftaR #24701 üzenetére

    Természetesen tehetsz bele kisebb feszültség igényű ramokat is a lapba.. Működni fognak.

    (#24699) Gazsi00
    Üdv. Ne haragudj, hogy most válaszolok.

    Azért 2133mhz és 3000mhz közt már érezhető a különbség.
    HyperX-ből inkább a Savage amit szívem szerint jobban ajánlanék.

    (#24702) Asztii
    mehet bele akár az 1866mhz-es is viszont átlag felhasználásra meg játékra, ha van dVGA a gépben akkor nem számottevő szóval jó az 1600mhz-es is.

    (#24703) benvolio
    Mehet bele! Működni fognak! ;)

    (#24704) spooner81
    Ne foglalkozz a kis számbeli eltérésekkel.. Mivel nagyon sok fajta memória létezik és az alaplap gyártók nem tudnak mindegyikkel tesztelni ezért nincs minden rajta a QVL listán. Nyugodtan veheted a listán nem szereplő ramokat is!

    (#24705) Kbhont
    Vedd amelyik szimpatikus.. Kb semmi különbség nincs köztük teljesítményben..
    Én személy szerint G.Skill párti vagyok szóval azt venném.. :)

    (#24706) air76
    Nem nem igaz. Nem csak a QVL listáról válogathatsz hozzá memóriát viszont azokkal 100%, hogy működik.
    spooner81-nak adott válaszomban leírtam az erre vonatkozó részt.
    Veheted nyugodtan a 2x8GB-os kitet.

    (#24709) castiels

    Dualban nem fognak működni mivel az általad említett memóriák közül az első csak egy modul a másik pedig két modulból ál.. Ergo 3 modul lesz a gépedben. A kitet, ha 1-es és 3-as slotokba teszed azok dual-ban fognak működni mindaddig amíg a gépnek szüksége nincs a harmadik modulra ugyanis olyankor átvált single módra az egy modul miatt.. Mindemellett az 1866mhz-es ramok is 1600mhz-en fognak működni mivel a lap visszaveszi a frekvenciáját az 1600mhz-hez..

    (#24714) customer114
    Szia.. Eléggé. Jó memória! ;)

    (#24708) kutkut
    Tudom föle van a 15 ezernek ennél a kitnél, de ami olcsóbb azok 1,35V-osak. A notebookod 1,5V-os ramokat fogad. Régebbi notebookoknál nem mindig jó az alacsonyabb feszültség igényű modul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák