Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz maestro87 #3411 üzenetére

    Ebben az árkategóriában ha sokat nyomtatsz ez a leggazdaságosabb, persze ha jóval drágábbat veszel 70-100 ezer forint körül ott már van amiben olcsóbban jössz ki. Amúgy m1200-assal nyomtatási minőségben nem lesz problémád, én nemrég vettem már 400 oldal körül nyomtattam eddig vele, és semmi panasz nincsen rá, gyorsan nyomtat, és nagyon szépen...Max annyi hogy a kezdeti toner gyárilag megadott 900 oldalra biztos nem lesz elég inkább 600-700 ra... (bár minden gyártónál a gyári adat csalóka...)

    Plusz amúgy ezzel sem tudsz kihozni 1-2Ft/oldal nyomtatási költséget. Régebben már írtam erről:

    " én ahogy számolgattam szerintem nem vészes, mivel ha úgy nézzük egy toner ~7K az 3200 oldalra elég egy csomag papír 500 db-osat már lehet venni akciósan 600 Ft körül, szóval ha úgy nézed akkor 3200 oldal az 6.4 csomag papír, ennek akkor az ára 6.4x600Ft plusz a 7 ezer forintos toner az 10840 Ft amit ha elosztok 3200 akkor 1 lap nyomtatása 3.38 Ft-ba jön ki, ami szerintem nem olyan vészes...Sőt ha tonert feltölteted, vagy 7 ezer alatt kapsz bele még jobb áron jön ki..."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák