Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Eddig egy HP 6730b-t használtam a munkaadóm jóvoltából, de ez most megszűnt - notebook juttatás. :-(

    Tehát valamivel pótolnom kell a keletkezett űrt.
    Felhasználási terület: netezés, office, film (HD is)
    - nem szeretnék bele erős videokártyát. Bőven megteszi bármelyik alaplapi is....
    - matt kijelző...
    - lehető legnagyobb HDD
    - min 4 GB RAM, de inkább több
    - op rendszer nem szükséges
    - Keretnek 150 eFt-ra gondoltam nagyon max., de jól látom, hogy ennyiért csak belépő, műanyag vázas notebookok vannak? :((

    Több típust néztem már:

    Lenovo U510
    ebben tetszett a fém váz, aztán rájöttem, hogy csak 100-as hálókártyája, nekem kell a gigabit...
    A hatalmas összefüggő műanyag alsó fedőlap is elég riasztó, a 6730b előtt is üzleti HP-val dolgoztam, ezért furcsa a bővítés "lehetetlensége" :((

    Lenovo G500
    szintén 100-as háló :((

    ACER Aspire E1-571
    Ez nagyon tetszene, mert 8 GB RAM, és 1 TB HDD.. :D
    Mennyire vállalható ennél a műanyag váz, illetve milyen lehet benne a hardver?

    Nem tudom, talán engedjek a követelményekből?

    DELL Inspiron 3521
    500 GB-os HDD :F
    A DELL 3537 ugyanitt 149 eFt, de nem érzem szükségességét az i5-nek, sem a 8670 grafikának...

    Használtban is gondolkodtam a laptopsystem.hu-n néztem meg párat, ami belefér a keretbe, ott sok az üzleti gép, de használt cuccokról fogalmam sincs, hogy mennyire vállalhatók...

    Elsősorban az ismert gyártók termékeiben gondolkodtam. Asus, Samsung valahogy nem vonz, vagy ne hagyjam ki a látómezőből?

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák