Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Git

    újonc

    Üdv Srácok!

    Hamarosan be kell szereznem egy 'hordozható munkaállomást', hű társat keresek - tudom, hogy ez nem társkereső fórum - no, de mégis szeretne jól választani az ember fia vagy lánya. Így tanácsot kér, én biztos, mert ebben nem tudok egyedül dönteni, vagy ha igen, lehet rosszul.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1-2 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Maximum 300.000 Magyar pénz +/20
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Szoftverfejlesztésre használom céges desktop gép mellett, Az alábbi fejlesztői környezettel - NetBeans, Visual Studio 2017, Android Studio...
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Őszintén nekem nem nagyon számít, de if esetleg más is hozzányúl - persze akkor rácsapok a kezére - szóval legyen fullhd ips matt
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Szinte naponta hordozva lesz - munkanapokon. Utazás közbe nem használom.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Van Windows mennyiségi licencem - bibibi - persze ha van rajta win home, az se baj.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    M.2 SSD mindenbe - persze vannak kivételek azért
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Azok vannak, de szerintem már a büdzsém így is túl léptem. Annyi esetleg, hogy masszív legyen
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    New

    Ha valami tudtok ami jó, akkor az jöhet.
    Thanks!!!

Új hozzászólás Aktív témák