Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuni1123

    csendes tag

    1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Black Friday-ig ráér :U :D
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) max230k
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Visual Studio 2015, néha PS és Sony Vegas sokszor játék, netezés, filmezés.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?CSGO és LoL de ha elfut rajta a GTA V az nem hátrány :))
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6 IPS FullHD és ha lehet matt.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Utazás közben nem lesz használva max hétvégente lesz elmozdítva néha suliba is vinném.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?HDD 1TB RAM 8Gb.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Csak új.
    Egyszer már írtam de nem kaptam választ gondoltam írok mégegyszer most már úgy, hogy kicsit körülnéztem meg olvasgattam egy két fórumon. Őt néztem ki: [link] Az i5ös verziót néztem ki. milyen vélemények vannak a gépről? Megfelelne a leírtaknak? Szerintem jó lenne de félek 5 év asztali gép használat után. :( A lapost amúgy kb 3 évre tervezem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák