Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pintyo

    csendes tag

    Sziasztok! Két laptop megvásárlása között vacillálok:

    DELL Inspiron N5010
    ASUS K42JV-VX050D

    Olvastam a fórumon, hogy többen terveztek ilyen gépeket vásárolni, kérdésem, hogy mi a tapasztalatok ezekkel a gépekkel kapcsolatban, minden érdekel de pl üzemidőket tekintve, mert a különböző "független" nemzetközi teszteken mindenféle eredmények lehet olvasni. A másik hogy a dell gép processzorát tekintve mindenképpen erősebbnek tűnik, de az ATi Mobil RadeOn HD550V kártyáról nem sokat tudok és infot sem sokat találtam azon kívül, hogy egy lebutított 4650, ami pedig valamivel még mindig gyengébb, a GT 335-nél. Azzal sajnos tisztában vagyok, hogy az eddig asztali gépen megszokott 1920x1200 felbontásról le kell mondanom, de nem biztos hogy egyik napról a másikra le tudok mondani minden játékról :))
    Alapvetően a későbbiek folyamán nagy monitorra kikötve használnám tervezési munkára viszont sokat kéne hurcolásznom is. A dell így a képeken kicsit fényes-kényesnek tűnik, míg az asus kompaktabbnak, strapabíróbbnak, erről mi a véleményetek? Sajnos 200e a már nagyon határ amit rá tudok szánni, így pl az asus nagytestvére már nem jöhet szóba.
    Előre is köszi minden infóért.

Aktív témák