Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz ImI87 #8679 üzenetére

    Irodai és multimédiás felhasználásra elég lesz az az XPS, sőt még játszani is lehet vele. Szerintem BT is van benne, nem hinném, hogy az hiányzik belőle. 4GB rammal meg is vagy 220k-ból...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz ImI87 #8679 üzenetére

    A proci még nem is lenne gond 5-8%-ban marad el teljesítményben. A VGA viszont már egy 540-est sem ver nemhogy egy 550-est. Tesztet nem leltem 550 ellen csak 540 ellen. Viszont ha jól tudom a 435 is már Optimusos így az aksit nem terheli túlságosan.

    Az 1x2 2x2 esetleg 3x3 a vétel minőségében nyilvánul meg. Ha jó jelerősségű helyeken netezel nem lesz gond az 1x2-vel sem. Ha viszont gyenge a jel akkor el kellhet egy jobb. Ami viszont könnyen pótolható usb-s megoldással is, pár ezerért...

    Memóriát mindenki ugyan olyat ajánlana ami alapból benne van. :P Ha márkára nem is de méretre azért egyezzen a 2 ram az terheltség eloszlás miatt.

    Ha hülyeségeket mondtam akkor majd a többiek kijavítanak. :D

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Aktív témák