Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • dkface

    aktív tag

    Hohó ha már a hangnál tart a téma szeretném jelezni hogy átváltottam Y560-ra , és nagyon megvagyok vele elégedve , a sok negatív vízhang után kicsit féltem hogy milyet kapok , de szerencsére nem történt semmi tökéletes példányom van:
    szinte néma , egyedül játéknál lehet apró zúgást felfedezni de az is elhanyagolható arról nem is beszélve hogy szinte egyáltalán nem melegszik , bár ebben az is közre játszik hogy ennek ugye egy kicsit eltolva középen van a billentyűzete, a hangszórók fantasztikusan szólnak a dell n5010-hez , és a Toshiba L650-hez képest ég és föld - az acert el se merem képzelni hogy milyen , intel hd -ra váltva az akku nagyon jól bírja: egy 90perces 720p + közel 3óra chromera volt képes a cucc. Összességében is baromi jó laptop szerintem és egyedül a zsanér az ami tényleg elég fájdalmas , javaslom annak aki ilyet tervez hogy csak középen a touchpadnál megtámasztva nyitogassa mert hajlik.

    Ja : nem tudja valaki hogy miért veszi vissza magától a fényerőt akkor is ha beteszem hogy , soha és hálózaton vagyok?

Aktív témák