Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz SShadow #4846 üzenetére

    Hát dönteni kell:
    - a legújabb technológia, de sok hiányosság a gépben
    - csomó extra, viszont nem a legújabb vas

    Nekem volt 5820TG-m is (ami külsőre szinte 5750, csak fém fedlapos), meg most ugye az 5942G, és hát iszonyat más a 2 gép. A "user experience" - ha szabad ilyen fogalmakat használni - teljesen más ennél a gépnél. És ezt nem azért mondom, mert pont ilyen gépem van, hanem mert az elmúlt pár hónapban csak úgy váltogattam a gépeket (N61vn, Argento-s Dv6, 5820TG, Y560, és most ez).
    Ha valaki gondolkodik ezen a gépen, akkor hajrá!

    Pro (számomra):
    - világítós bill
    - Media Control+wifi+BT+backup(?) gombok - nálam alap, hogy az ilyen funkciókat egy gombnyomással elérjem (vagy mint itt a hangerőt tekeréssel tudjam állítani), egyszerűen nem fekszik az Fn+...
    - webcam nagyon szép képpel
    - kijelző is teljesen jó + CineBoost Engine is jól teszi a dolgát
    - touchpad: kellemes anyag, jó gombok, multitouch, ki/bekapcsoló
    - halk és hűvös
    - masszív, jól összerakott
    - jó anyagokat használ, pl. a csuklótámasz gumírozott, a billentyűzet feletti hangszórórács pedig fém (na jó, a kijelző kerete meg a fedlap fényes műanyag, de hát ez van, nem lehet minden tökéletes)
    - rengeteg csatlakozó, és pont ott, ahol nekem a legjobb
    - erős zsanérok
    - ...

    Kontra:
    - hangzás lehetne jobb is: az átlagnál jobb, de egy Y560-tól elmarad
    - minimálisan besüpped a billentyűzet közepe nyomás hatására
    - webkamera mellett nincs állapotjelző led (így igazából nem lehet tudni mikor aktív)

    Lehet lesz egy Logout-os cikk :U

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Aktív témák