Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz picur220 #43794 üzenetére

    1.: 130-140k környékén az L750-ek jó választások lehetnek, 200-220k környékén a P750 egy frankó gép. Szerintem 160-180k-ért nem éri meg egyik Toshiba sem.
    2.: G6-ok szerintem egyáltalán nem jó minőségűek (pl egy Acer 5755 szerintem jobban össze van rakva), a DV6-osok a consumerek között nem rosszak.
    3.: Edge-hez lehet 3 évre bővíteni a gyártói garanciát, valahol a consumer és a business határán vannak, nem rossz gépek. IdeaPad-ok is általában jó gépek a consumer vonalon. B és G-k 130-as kategóriában jók, G-k talán jobbak. A ThinkPad-ek (nem az Edge-ek) pedig más kategóriát képviselnek, sokkal jobb minőségűek.
    4.: Latitude masszívabb (Mg-Al váz), jobb billentyűzet, hangzás talán gyengébb.
    5.: NEM :)
    6.: Nagyon korrekt gépek a maguk árkategóriájában. Hangzásra mondjuk nem jók :P

    Acernek és Asusnak ennyiért nincs olyan gépük, amit ajánlanánk, más gyártónak mindig van olyan gépe, ami jobb összeszerelésre és vagy supportra.
    Sony jó gépeket gyárt, csak baromi drágán adja őket, jóval drágábban, mint amennyit érnének (pl 180k-s Sony egyáltalán nem jött be).
    Samsung is korrekt gépeket ajánl, supportra sincs panasz.

    180k-ból dedikált kártya nélkül én E5520-t ajánlanék, vagy ami szerintem jobban megéri, az ugyanez picit drágábban 4 év garanciával és van TrackStick is.
    Matt kijelző, fém váz, fém borítás (csuklótámasz kivételével), háttérvilágításos billentyűzet, kellemes gépelés... 4 év helyszíni garancia - első osztályú gép.

    (#43798) XtremLor: IdeaPad Z470, Z575 jó választás :)

    (#43795) sirszevenap: lányos? Ne félj, notebookoknak nincs nemük, nem kell PMS-től tartani :DDD viccet félretéve amíg nem rózsaszín egy notebook, addig annyira nincs nagy probléma :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák