Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • somasz

    addikt

    Üdv!

    Ezúttal magamnak szeretnék venni egy notit egyetemre, tehát első szempont a hordozhatóság, ezért 15"-nál kisebb, de 12"-nál nem kisebb gépet keresek. Nem tudom, utóbbi mennyire kicsi a normális használathoz, ilyen kis gép még nem fordult meg nálam.
    Fontos a matt kijelző!!
    Jó volna, ha lenne rá garancia, ezért alfa156 gépeit nézegettem.
    Szeretem a nagyobb felbontást, a konzumer notik 1366*768-as felbontása nem jön be.
    Van itthon húgaimnak egy t43-as thinkpadje, én nem estem tőle hanyatt, nyeklik összevissza, igaz, jó pár éves már elmúlt. Ezért is idegenkedek a t61-től :B
    Szeretném, ha a touchpadja normális lenne, nem akarok feltétlenül egeret hordani magamnál.
    Továbbá olyan ~80 körül álljon meg az ára. A kevesebb jobb elv most sajnos él... :B

    Amiket eddig néztem:
    6910p - tetszik, erős...
    2510p - tetszik, de nagyon gyengének tűnik, és zif csatlakozós a vinyó, ami ritka, drága, lassú, nem?
    T61 - nem tetszik, de csak jókat hallani róla

    Továbbá: általában külföldi billentyűzetesek ezek a notik, sajna nem értek ehhez a részéhez, de átmatricázhatók esetleg ezek? Valami olyasmi rémlik, hogy nem mindegyik kiosztás egyezik meg a magyarral. Érdemes matricázni, vagy megszokja az ember?
    Köszi előre is! :R

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Aktív témák