Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz ktommy91 #3081 üzenetére

    Tőlem is némi kiegészítés a 7200RPM-es winyóhoz:
    Egy hónap után vihettem szervizbe az Y560-at a Seagate Momentus miatt! A winyó valószínűleg sorozathibás, mert elég sok Y560 tulaj vitte emiatt szervizbe a gépet. És utána a Lenovo egy 5400RPM-es WD winyót tett bele (szerintem nem csak nekem).
    Amúgy tényleg nagyon jó kis gép, talán a ventit lehetne negatívumként említeni, mert az minimális fordulatszámnál hallatja a berregő hangját (érdekes módon ha gyorsabban pörög nincs hangja).
    Amúgy ezért a pénzért az Y560 nagyon jó vétel! :K

    milbo: azért szerintem nem ilyen egyszerű, hogy tökmindegy mit veszünk, ua. lesz a végeredmény ;) Ha az 5650-et lehet húzni, akkor az 5730-at is. Nekem volt i5-460m+5650 párosítású gépem, meg most az Y560 i3-370m+5730-cal, és játékoknál több fps-tt lehet kikényszeríteni ;]

    Mozzarella: neee :DDD Az egy egyik funkció, amit soha a büdös életbe nem használok! Viszont a programozható érintőgomboknak örülök...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Aktív témák