Hirdetés

Aktív témák

  • EstiloL2

    tag

    válasz GaborGh #26905 üzenetére

    Szia!

    Június óta van meg a gép. Amióta megvettem, semmi gond nem volt vele, kivéve egy hűtőcserét. Igen, melegedett, de valami volt a ventilátorral. Azóta tökéletesen hűt, halk, és nem melegszik. (Ilyen más gépeknél is előfordulhat.) Előző venti csak a játékot nem bírta, amúgy 50-55 fok körül volt a proci hőmérséklete netezés (kb 10-15 lap). Most is annyi, de játék közben, (hűtőpad nélkül, amit a hűtőcsere óta nem használok) kb 10-12 fokkal hűvöseb, ami kb 65 fok. 78-81 fok, amit tényleg nagy terhelésnél elér. (BF3, MW3, GTA IV) Mivel nem gamer gép, ezért én nem vártam el tőle, hogy tökéletes legyen. A minőségével nincs bajom, szerintem semmivel nem jobb bármelyik hasonló szintű gép. (Acer 5755G, Asus K53) A billentyűzetén nagyon jó írni, és elég halk. Viszont az idegesít, hogy egy ujjlenyomatmágnes :D Fényes a borítás, de szerintem jól néz ki. A GT 525M kb ugyan úgy teljesít játékok alatt mint 1 GT 540M. Kipróbáltam egy Acer 5755G-t is, nem éreztem a 2 videókártya között különbséget, max 1-2 FPS GTA IV alatt. Ha annyira rossz lenne a gép, a gyár sem vállalna rá 3 év garanciát. Amúgy én 1-2 emberen kívül nem láttam, hogy panaszkodott volna a gépre. Engem az idegesít, hogy úgy van pár embernek előítélete, hogy olvas 1 negatív cikket, és "hú nemjóóó, nem ajánlott". Van 1 ismerősöm, aki szintén ilyet vett, és ő sem panaszkodott rá még. Hirtelen ennyi jutott eszembe, bocsi ha vannak hibák benne, de siettem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák