Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • vapour01

    csendes tag

    válasz Thunderzolee #2371 üzenetére

    Hát nem vagyok vmi jártas a mostani játékokba, úgyhogy nemhiszem, hogy az én vélemény nagyon mérvadó lenne e téren. Mivel én leginkább cs1.6-al játszok, azt próbáltam eddig csak ki, az viszont sok gondot nem okoz neki.

    Mozzarella: Első laptopom lévén sok tapasztalatom nincs ezen a téren se, de írok vmit ha gondolod.

    Összeszerelés tekintetébe én olyan égbekiáltó hibákat nem látok, nekem nem recseg, ropog mindenhol, ahogy ezt vki írta már itt előttem. 1 dolgot vettem észre, hogy a billentyűzetet meg touchpadot körülvevő műanyag felület szélei kicsit benyomhatóak.

    Ami még fontos lehet ugyebár, hogy az alját kivéve az egész laptop csillogós felületű, ami való igaz, hogy könnyen koszolódik. Viszont a fémes hatású műanyag, ami a billentyűzet meg touchpad körül van, nekem kifejezetten tetszik. Egyébként képek alapján, nemhiszem, hogy bármibe is különbözne külsőre a többi N5010-től, de azért csináltam róla egyet képet :

    Összeségében én teljesen meg vagyok vele elégedve, aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő.

Aktív témák