Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    Sziasztok!

    Beállok a kérdezők sorába :)

    Nekem is 100e (+/- 10e)körüli notebook kellene.
    Igazság szerint jelen pillanatban az igényeimet egy netbook is kielégítené, de mivel nem túl nyomós szempont a hordozhatóság így inkább maradok a notebookoknál, mert teljesítményben azért mégiscsak jobbak és még szükség lehet rá.

    Tehát ebből az árból szeretném kihozni a lehető legjobb teljesítményt, de azért ne menjen a minőség rovására.

    Amire használnám:
    -netezés
    -filmek(lehetőleg vigye a fullHD-t)
    -nagy ritkán játék, de nem a legújabbak, pár évesekkel megelégszem
    -valamint torrent futna a háttérben és jó volna ha emellett használható maradna

    Ezeket az igényeket(filmek kivételével és a játékoknál kompromisszummal) kielégítette fusi pa2548-as(TL-60, 8400m g) laptopom is, de az sajnos meghalt :S

    Ahogy olvastam ajánlgattátok a fujitsu a530-at, ebből kíváncsi lennék konkrétan melyik típust, illetve alternatívákat is szívesen látnék, mert ha kicsit gyengébb teljesítménnyel de helyileg be tudom szerezni nem netről az nálam előny.

    Valamint egy láma kérdés notebookchecken a procik rangsorolásánál sokszor a kisebb órajelű előbbre van mint másik nagyobb.
    Pl az amd p560 2,5 -ghz az intel p6200 meg 2,1 és mégis előbbre van.
    Na már most ha egy játék gépigénye meghaladja a 2,1-et de a 2,5-ön belül van akkor mi a helyzet?
    Melyiken fog futni és hogyan?

Aktív témák