Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz pvt.peter #12951 üzenetére

    Annyi különbség azért van, hogy a rádiumnál elég igényes, szitázott a billentyűzet, a tonernél meg nem a legszebb matricázott...

    Rádiummal amúgy nem lenne semmi gond, ha minden terméknél fel lenne tüntetve a szitázott billentyűzet és a windows eredeti nyelve, no meg az adott gépre vonatkozó garanciális szabályok, és a magyar nyelvű számla (bár voltak már itt, akik magyar nyelvűt kaptak - vagyis ez rémlik). A billentyűzet teljesen használható egy nem informatikus számára is (sőt sokan meg vannak győződve arról, hogy magyar a billentyűzetük - én is meg voltam elégedve vele), a windows éppenséggel honosítható (max. 1-2 specifikus helyen marad az eredeti nyelv), a garancia meg ugye gyártónként eltér, és ezt kellene tisztázni (asus-nál semmi gond, ott 2 év világgari van, viszont a hp-nál már kicsit bonyolultabb a dolog). Tudom, ott van a ha...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Aktív témák