Hirdetés

Aktív témák

  • drzozo

    senior tag

    válasz lacko22 #11691 üzenetére

    Köszönöm, hogy itt írtál... Azért kértem egyedül privátban tőled, hogy fényképezd le azt a lapot, amit kaptál tőlük, miszerint nem gyakorolhatod 8 napon belül az elállás jogát, mert nem akartam szétoffolni újra az egész topicot. A többi, a doboz tartalmában lévő lapokról készült képpel pedig segíthettél volna másokon (vásárolni szándékozókat is beleértve). Én nem tudom, hogy téged lefizettek-e vajon, hogy ezt írd, vagy valami ismerősük vagy (természetesen ironikusan írom, nyilván nem), és eltűröd ezt, és kielégíti minden vágyaidat a boltjuk, illetve az általuk forgalmazott termék, sajnos a minéket viszont nem. Én nem kioktatni akarlak, nem véletlenül volt felháborodás velük kapcsolatban. Az, hogy a cég most fejlődik, még bele kell jönniük, egyenesen röhej, itt megbizonyosodhatsz róla, 2 éve adnak el laptopokat. És ez csak a vaterás piacteret mutatja, arról nincs információ, hogy előtte üzleteltek-e máshol. A mezei user észre sem veszi a szitázott billentyűzetet, vagy ha észre is veszi, akkor nem foglalkozik vele, mert nem lát túl az áron és a konfiguráción. Kétszer, ismétlem KÉTSZER hívtam fel őket, hogy tuti nem festett a billentyűzet? Ezek szerint számodra megfelelő, nincs is ezzel baj, mert szerintem te 20-ból az az 1 ember vagy. Én laptop vásárlásnál arra is gondolok, ha váltani akarok majd, hogyan tudom eladni. Sok sikert és rengeteg vevőt kívánok neked, az agyonkopott, szétmatricázott géped eladásánál, biztosan szép esztétikai látványt fog majd nyújtani. A boltba pedig logikus módon vidékről (Miskolc) nem fogok felmenni. Éppen ezért van meghatározva ez, pontosan ilyen esetekre, amire azért nem lehet csak úgy fittyet hányni.
    NO OFFENSE!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák