Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz gabsz227 #10743 üzenetére

    Asusokat nem nagyon ismerem, ált ár/értékben mindig vannak náluk jobb gépek. Ha erről van szó elgondolkodtató. Vga az nem sokkal erősebb, usb3 nem tudom van-e,2GB ram nem nagy pénz, viszont ha tényleg alu burkolatos és olcsóbb is az 5110-nél akkor megfontolandó a kevesebb gar ellenére is. Ehhezmég hozzáteszem azt, hogy az inspironokhoz olcsó az aku, asusokhoz nem feltétlen, de nem hiszem hogy überelnék, már ha fontos a nagy üzemidő. Annak is érdemes utánanézni, hogy a lekapcsolós optimus vga technológiát tudja-e, anno sok asus gépből kihagytak ilyesmiket. De mindenekelőtt meg kell keresni mind2 gépet személyesen és ha lehet kipróbálni. Meg utánanézni annak, ez nem-e a hibás szériából való, utóbbi időben többször volt asus hibás szériájáról szó, de mint mondtam ezt a gyártót nem túlzottan ismerem.

    szerk: Oliv3r: Látszik hogy nem értesz a noteszekhez, ne aggódj én is így kezdtem valamikor:D Az hogy delltől 1 géppel sok bajod volt tudod mit jelent? Semmit...Ha 10000 ugyanolyan géppel lett volna tapasztalatod az már valamit, de csak arra az egy adott típusra/szériára! Ennyi erővel ne vegyél semmit.

    fHD-s 702

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák