Hirdetés

Aktív témák

  • koshmar

    őstag

    válasz Chaser #10441 üzenetére

    Az enyémben dedikált videokártya van, egy ATI Mobility Radeon HD 5470.
    Eddig egyetlenegy játékot próbálta ki rajta, a Call of Duty 6-ot. Azt is csak a haverok kedvéért.
    1366*768-os lenne a maximum felbontás, én 1360*768-ason szépen eljátszogattam a COD-dal, szinte szaggatás nélkül.
    Csak a füstnél meg a sugárban ömlő vérnél szaggatott be. :DDD

    Az akksival eleinte ki voltam békülve.
    De aztán egyre gyanúsabb lett.
    Aztán fkenny kollegával beszéltem MSN-en, és elmondta, hogy ő szinte halott akksival kapta gépet, ezért kért egy újat a HP-től. Természetesen kapott is.
    Az enyémmel is valami baj lehet, mert egyrészt az egyik cellához 0 mV-ot ír ki a Support Assistant., másrészt az üzemidők elég "szegényesek".
    Filmnézéssel (minden létező beállítás minimumra véve) 2 óra 8 perc után szólt (10%-nál), hogy éhes.
    De mondom, ezeket ne tekintsd hiteles adatnak, majd ha meg lesz az új akksi, akkor végzek néhány részletes tesztet.
    Így inkább leírom a kollega teszteredményeit. (Hp Probook 4525s, AMD Phenom Triple-Core 1,8 Ghz, ezen kívül ugyanaz a konfig, mint az enyém.)
    Internetezés, bekapcsolt Wi-Fi, max. fényerő: 2 óra
    Kevesebb fényerővel, energiatakarékos profillal 3,5, akár 4 óra.
    Filmnézés, min. fényerő: 2,5 óra után éri el a 30%-os szintet. Tehát teljesen lemerítve talán eléri a 3 órát.

    (De ha hamarabb meglesz a géped, mint az én akksim, akkor fkenny adatait hitelesnek veheted, abban a gépben már egy 0%-os elhasználódású, tökéletes akksi van)

    [ Szerkesztve ]

    Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Aktív témák