Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabee jr

    tag

    Üdv NAS Guruk!

    Vettem egy kis okos(?) NAS-t, olvastam, hogy itt valaki Vietnamból vett már ilyesmit (lehet nem ezt a típust...) és meg van vele elégedve.
    Totál kezdő vagyok a NAS témában, elöljáróban pár kérdésre szeretnék választ kapni, elsősorban itthoni fájlmegosztásra használnám, hogy a barátnőm laptopja az én asztali gépem a telefonok és a táblagépem is lássa. (gyk. fájlszerverként) Gondolom ez nem lesz akadály, hiszen ezért készült.(?)
    Másodsorban a beépített uTorrent klienst is ki fogom használni valószínűleg elég sűrűn. :P
    Több funkciója nekem nem kell, esetleg még a távoli elérés, mondjuk a tabletemről. Gondolom ez is megoldható.(?)

    Kb. 12,5eFt-ot fizettem érte, természetesen HDD nélkül. Egy 2Tb-os WD vinyó költözne bele amit jelenleg a gépemben használok. 4 NTFS partícióra van osztva, és ugyan nem sok cucc van rajta, nem szeretném ha elveszne. Fogalmam sincs, hogy A NAS-ba történő beépítést követően kell-e újraparticionálni, vagy maradhat a jelenlegi struktúra?
    Köszönöm a hozzáértő válaszokat, segítséget. Egész biztos lesznek még kérdéseim. :B

    "Csukaharapást szőrivel"

Új hozzászólás Aktív témák