Hirdetés

Hirdetés

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maala

    csendes tag

    válasz Deck #58302 üzenetére

    Nekem szimpla fekete a win hátterem, de sötétben sincs különbség a környező falhoz képest. (mielőtt lefekszem az ágyba, hogy álomba YT-zem magam, és van olyan rész a szobában, ahová nem jut el a monitor fénye)

    Ennél jobb összehasonlítás nem jut hirtelen eszembe. :D Nekem nincs problémám vele, és nem látszik kb. semmilyen háttérvilágítás, plusz ugye homogén is az egész.

    Nem volt még utánhúzáshoz szerencsém vele játékok alatt, és más probléma sem fordult elő.

    Az elején, mikor az old_artisttól kapott kalibrációt beállítottam windowsban, azt hittem, hogy a "fehér nem fehér", de aztán összehasonlítottam a laptopommal, és rá kellett jönnöm, hogy a laptop képe a hibás. -.-

    Na jó, nem Dell ügynökösködöm itt, nekem marhára bejön, és kész. De szerintem a Benq is hasonlóképp bejött volna, arról a típusról is csak jókat hallottam előtte.

Új hozzászólás Aktív témák