Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    Sziasztok.

    Nem rég ~2 hónapja írtam, hogy szeretnék venni monitort, csomó Dell-t ajánlottatok, majd mikor megjöttek az új LG-k, PÜ-ben beszélgettem erről Rasiel-lel, ő meg azt mondta, hogy próbáljam meg. Megfogadtam tanácsát monitorguru.hu-ról meg is rendeltem valamikor Április 9-10 fele vehettem, összeraktam -ja igen, HDMI-vel használom- ugye a dobozban az első amit láttam, az maga a kijelző, szép lapos-köszönhetően a rejtett kávának-, miután össze sikerült raknom és bekapcsoltam a gépet, hát.. alapból minden tök faszás, gyönyörű képe van, negatívumnak mondanám a DVI hiányát, akkor nem kellett volna vennem HDMI-t, de így sem bántam meg, netezni, játszani és filmet nézni is élvezet rajta, nem fárad el a szemem sem --> PWM mentes. A Glow sajnos itt is jelen van, ezt leszámítva szép nagyon. Összegzésképpen én ajánlottam a közelemben lévő, monitor vásárlás előtt álló ismerőseimnek, akinek nem kell a "plusz kényelem", átlagos usernek teljesen jó. Az első reakció mindenkinek mikor meglátták(persze kikapcsolt állapotban): WOW de szép:D És szerintem minimálisan így is vékonyabb a káva. Szóval azért köszönöm mindenkinek és külön köszi Rasiel. :)

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák