Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz stranger28 #30879 üzenetére

    Ha valamire rápillantva egyből látod a különbséget, te hogy fogalmaznál? Nem vizsgálgattam, méricskéltem, teszteltem. Lehet kissé túlzás volt a "felpofozza", de amit észrevszel 1-2 mp alatt, ott nem kis különbségekről beszélhetünk úgy gondolom.
    Egyébként semmi meglepő nem lenne ebben ha jobban belegondolsz. Az LG folyamatosan fejleszt, a DELL 27" szériája pedig nagy valószínűséggel azonos panellal szerelt. Persze ha van erre cáfolat, akkor jöhet (U2711 vs U2713). Az U2711 panelja és fejlesztése legalább 3 éves. Miért lenne elképzelhetetlen hogy az LG vadi új szériája ami friss fejlesztés minden porcikájában jobb, mint egy 3 évvel ezelőtti technika? :U
    Az U2413 biztos már új fejlesztést kapott, mind panelban mind elektronikában.
    Van hátránya a monitorokban piacvezető nagy és respektet élvező gyártóknak is...Jóllakottak, és kevésbé ambícionálják magukat a fejlesztéseket illetően, mert itt már önmagában a név is eladja magát. Míg egy LG aki folyamatosan próbálja tartani a lépést a nagyokkal, jobban rá van kényszerülve a fejlesztésekre.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák