Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz Apollo17hu #19942 üzenetére

    Üdv!

    Ma délelőtt jött meg a futár az IPS236V-vel. Jófej volt, mert látta előre hogy kicsit nyomott volt a doboz itt-ott, ezért már előre ráírta a fuvarlevélre hogy sérült a csomagolás, és ő is mondta egyből hogy nyissuk ki nincs-e semmi baja. Kinyitva nem látszódott semmi sérülés, és minden tartozéka megvolt, úgyhogy átvettem. Utána alaposabban megvizsgálva az tűnt fel, hogy kicsit össze van fogdosva (a fényes felületeken volt pár ujjlenyomat) valamint hátul a gyári vonalkódból ki lett vágva egy rész, és mellé lett ragasztva egy másik vonalkód, gondolom ezt a bolt machinálta így, hogy ne lehessen érvényesíteni a gyártói 3 éves garanciát, csak a bolti 1 éveset. Egyelőre csak D-Sub kábellel tudtam kipróbálni (adtak hozzá DVI-D kábelt is, csak az nincs a notimon, pár nap múlva tudom csak megnézni a digitális bemeneteket asztali géppel), de így is baromi szép képe van, pixelhibát szerencsére nem találtam, a homogenitása is nagyon jó, a színek pompásak csak minimálisan lehet látni az IPS-glowt, a betekintési szöge minden irányból nézve igen nagy.

    Szóval szerintem érdemes megvenned, mert csak az 1 év garancia az igazi kompromisszum, ha szállításnál sérülne akkor pedig egyből visszaküldöd a futárral.

Új hozzászólás Aktív témák