Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eight

    senior tag

    válasz Isual #17077 üzenetére

    Értem én hogy igyekszel valami pozitívumot felhozni, de ha napi 12 órát használod a megtakarítás akkor sem éri el havonta az 500Ft-ot - és bár tényleg minden forintot meg kell fogni - ha 12 órát megy a monitor naponta, akkor az az életed, és bele kell hogy férjen az az 500 plusz:)

    Inkább a HZ-et növelnék végre:(( A cinkosaim is azért fanyalodnak még mindig a TN/CRT-re, és én is azért játszom még mindig CRT-n a nagy gépemen mert ég és föld a különbség amikor blur meg overshot nélkül gyönyörű szinkeben játszol valamivel 144-160Hz-en.
    Egyetértek azzal hogy ezek a friss évjáratú fullextrás "Peogeot"-ok meg "Honda"-k nagyon klasszak és tényleg sokkal praktikusabbak a mindennapi felhasználásra, de azért amikor "kimegyek a szerpentinre döngetni", akkor az egy Ferrárival azért nagyobb élmény, ha érted hogy mire gondolok.:))

    Az a koreai gagyi 100Hz-es IPS cucc amit linkeltem a múltkor már nagyon biztató szvsz. Ugyanaz a (LG) panel van egy csomó jó monitorban is (pl Apple, Hazro, stb), szóval már csak reménykedni kell hogy a Dell is csináljon vele egy elérhető modelt OSD-vel meg valami light-os AG-val ahogy kell ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák