Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Sziasztok,
    Monitort szeretnék venni, és egyelőre ő a kiszemeltem, a Lenovo D32q-20. Olvastam páran jókat írtatok róla. Tudnátok írni rá valami áldást/ellenvetést? Vagy ha van jobb, akkor

    1. Max 80 pár ezret szeretnék rászánni, de inkább 75 körül
    2. Mindenképpen 32" (avagy 31.5"?) méretűt szeretnék 1440p felbontással, 16:9 képaránnyal. A képfrissítés kb mindegy, örülök ha a 60fps megvan a játékokban, csak ne legyen nagyobb input lag a HP Z24 G2-nél.
    3. IPS. OLED jó lenne, de sajnos nem az én árkategóriám. :)
    4. Lehetőleg sík monitort szeretnék
    5. Főként HO programozásra, játékra (simcade autós és WarThunder GF) lenne használva, meg YT videók.
    6. Egy RTX3060Ti-m van, és a játékaim jó részét is a jelenlegi natív FHD felbontásom felett renderelem.
    7. Mindenképpen szeretnék 1db DisplayPortot, legalább 1 HDMI-t, de utóbbiból minél több van, annál jobb. Ezen kívül egy jacket is szeretnék, hogy rádughassam a hangfalam is, hogy könnyebb legyen eszközök között váltogatni.
    8. Nem fontos
    9. Hagyományos
    10. Elég, ha dönthető, inkább jobban preferálnám, ha minél stabilabb lenne és nem lötyögne, ha kormánnyal játszok.
    Jelenleg egy Asus MX279H-m van, amit szeretek, mert stabil, OK színei és kontrasztja van, de a céges HP mellé rakva mindig annyira elmarad. Ez lesz az új secondary, de azt hallottam a Lenovoról, hogy csak a HDMI-n viszi a hangot, ami azért szomorú, mert a GPU-n csak 1 olyan port van. :(
    Köszönöm szépen a segítséget!

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák