Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krono.

    tag

    Sziasztok!

    Új monitor után indultam, és jelenleg két befutót látok magam előtt.

    LG 34GN850P-B
    pro: 160Hz (bár nem hiszem, hogy használnám), valamennyivel pontosabb színek, tesztek alapján jobb válaszidők, 10bit (8+FCR?)
    Gigabyte M34WQ
    pro: újonnan is bent van 200 alatt, KVM, usb-c

    Ti melyiket választanátok a kettő közül? Felhasználás tekintetében kódolás, fotószerkesztés, gaming lenne a meghatározó.

    Olvastam, hogy a hajlított nem feltétlen előnyös fotószerkesztéshez, de nincs tapasztalatom semmilyen curved kijelzővel, mennyire gond ez? Ahogy néztem a színek tekintetében mindkettő megfelelő eredményt hoz hobbi szinten.

    Illetve gaming tekintetében ugyan semmilyen profi pályára nem akarok törni, de az input lagra nagyon háklis tudok lenni, egy ilyen switch jelenthet problémát? Próbáltam keresni teszteket, de mintha ez senkit nem érdekelt volna, én azért félek tőle, hogy elég nagy delay lenne. Pedig amúgy hasznos feature lenne a céges laptopot rádobni, és a mecha billen dolgozni anélkül hogy dugdosni kelljen mindent mindenfelé (egér maradna a gépen).

    Van esetleg még valami amit érdemes lehet ebben az árkategóriában nézni? (akár használt is szóba jöhet)

Új hozzászólás Aktív témák