Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz #98593280 #50741 üzenetére

    Köszönjük uram, hasonló jókat Neked is, az amperszagot tartsd meg a saját HW-nek! ;] :D

    Nah, megérkezett az NZXT S340. Szép és olcsó ATX ház, ha valaki szemezett vele, itt a segítség. 20 k alatt nem sok ház ér fel a szépségével és a minőségével szerintem. NZXT házak amúgy jófélék, több tulajt megkerestem, kifaggattam. :D

    Pár mondatot írok ide, később majd logouton lesz róla szó, ha átpakoltam -de ez még 1-2 hónap, lévén moddolni kell.

    Elsőre: nehéz. Van benne anyag. Oldalak erősek, nem nyaklós. 1 mm-es lemez. A fényes fehér festés szép, ujjlenyomatot nem szedi. A matt fekete műanyag az elején (a fehér lap az fém!) már más tészta. Szépnek szép, de végighúzva rajta az ujjam, ott maradt a nyoma. Mindegy, ezt elvileg nem kell majd fogdosni. Teteje is fekete, képen rosszul mutat, asztalon nem rossz, a festés kifogástalan, ujjlenyomatot nem gyűjt. tetőn a bekapcs és reset gomb, 2× USB 3.0 (alaplapra dugós), hang mike, ennyi.

    Ezt is kínai szakmunkások szerelték, légkulccsal ;] szal. a bontáshoz kelleni fog egy csavarhúzó. A csavarok nem esnek ki, okos megoldás. Rengeteg pótcsavart adnak, kábelkötegelőt, etc.

    FD Core3000 házamnál egyik probléma az volt, h alaplapot kivéve lehetett csak a CPU 4+4 pin tápcsatit átdugni. Itt erre gondoltak, a mobo felett van elég hely. Alaplapi tálcán hatalmas kivágás, mögötte 18 mm hely a kábelek rendezésére bőségesnek számít. Sok kis fül segíthet a kötegelésben. Az előlap levétele -inkább letépése- az FD házaknál is félelmetes, itt még durvábban tartják a pöckök. Az első szűrő korrekt, mágneses, könnyen takarítható. Magas lábakon áll, nekem nem tetszenek, sajnos nem csavaros, hanem szegecselt, így nehezebb a csere, de megoldom. Alsótápos. Táp alatti szűrő egy vicc, csakúgy, mint a legtöbb hasonló kategóriájú háznál.

    Sajnos a tápot fordítva nem lehet szerelni, fent zárt az SSD tartó alatt (itt lesz az egyik moddolás, táp bentről kell szívjon). ODD hely nincs, aki ilyesmire vágyik, mást kell vennie. Gondolatban volt, h noti ODD-t belehekkelek, de annyit nem használom, hogy nekem megérje (van másik gép, ha mégis kell ODD).

    Elvileg 2 HDD és 2 SSD hely van. Persze könnyedén lehet SSD tartót fabrikálni, HDD meg elég a 2 hely. Sajnos a front ventik pont HDD-re nem fújnak direktbe, nincs is hely oda ventit rakni, ezen is lehet változtatni kell, de hőfokokat nem tudok még, lehet nem lesz indokolt. 2 db 120-as alap venti jár hozzá, fekete-fehér. Nem volt még beüzemelve, szal. passz, h mit tudnak. A ház kompakt vízre készült. Nekem külső radim van, így a kivezetéseket meg kell oldani, de szerencsére van rá hely bőven... Jó és rossz is, hogy a legtöbb helyen szegecselt: egyrészt merev, erős, nem hinném, h rezegne. Viszont moddolni nehezebb, nem lehet variálni a HDD-SSD helyét igazán. Remélem segítettem :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák