Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz gipsztigris #5370 üzenetére

    Én sem akarok vitázni, de nyílván másképpen működnek érzékszerveink, engem nagyon zavar a grafikai megjelenítésnél pl fordulásnál kanyarodásnál az a kis röcögés amit a 800-as gépek produkálnak! Te ezt nem látod, jó neked nyílván azért nem zavar.
    Primo-t azóta használok mióta megjelent, használtam agyon buherálva, skinezve, és alap primo-val is. Volt vagy 30 készülékem 5 év alatt, és kb vagy 20 féle gyártó tipus. youtubra töltötem fel jópár videót ahol két készülék fut egymás mellett stb....A következő feltőltésem az androidos 1ghz procis WayteQ xTAB-50 GPS lesz összehasonlítva a Bluepanther Azure Pro gps-el. Wayteq x960 HD teszteltem Xperia Arc telefonnal mindkettő 800x480 felbontásban vagyis az arc 800x484! Ott is az 1ghz proci nyert megjeleníítésben, nem az 500mhz-es wayteq! Bluepanther Jade és sima X850 volt egymás mellett és ott is a kicsi x850 nyert már eleve a primo betőltési ideje is gyorsabb volt nem hogy a megjelenítés.
    800x480 készülékek is nyugodtan használhatók, de engem zavar az a kicsi kis röcögés! Ez van. Ez az én véleményem a tiéd pedig más, ezzel semmi gond nincs. Használd egészséggel a 800x480-as kütyüket 500mhz procival én nem teszem. :R
    Egy dolgot el kell ismernem a 800-as javára, szebb a grafika mélyebbek a színek és nincs recés vonal egy árnyalatnyi sem.

Új hozzászólás Aktív témák